7 Aralık 2019 Cumartesi
Psikodrama ve Grup Terapisi Eğitimi
Psikodrama ve Grup Terapisi Eğitimi
Üniversitemizin Çınarı Dr.M.Hikmet Develi Hakkın Rahmetine Kavuştu
Üniversitemizin Çınarı Dr.M.Hikmet Develi Hakkın Rahmetine Kavuştu
İlahiyat Fakültesine Öğrenci Alımına YÖK Onayı
İlahiyat Fakültesine Öğrenci Alımına YÖK Onayı
İlahiyat Fakültesi Yeni Akademik Yıl İçin Hazır
İlahiyat Fakültesi Yeni Akademik Yıl İçin Hazır
Atama ve Teşekkür
Atama ve Teşekkür
Ana Sayfa Haberler Amasya Üniversitesi Kurum İçi Koordinasyon Toplantısı Merzifon'da YapıldıSende Paylaş

Kurum İçi Koordinasyon Toplantısı Merzifon'da Yapıldı

Kurum İçi Koordinasyon Toplantısı Merzifon'da Yapıldı

Yazan : @Admin Admin Tarih : Kategori : Amasya Üniversitesi Yorumlar : 0 Okunma : 2066 Beğen : 0

Üniversitemiz idari yöneticileri Merzifon Meslek Yüksek Okulu ev sahipliğinde Merzifon'da toplandı. Programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Merzifon Kaymakamı Mehmet Fatih Geyim, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Gökdere, Merzifon MYO Müdürü Doç. Dr. Asım Çoban ile Genel Sekreter Hasan Özyurt, daire başkanları, fakülte/yüksekokul ve enstitü sekreterleri katıldı.

Özyurt: Kurum İçi Moral ve Motivasyon Önemli

Üniversitemiz Genel Sekreteri Hasan Özyurt "Tüm idari birimlerimizde çalışan personelimiz ve yöneticileri ile belirli sıkılıklarla bir araya geliyoruz. Üniversitemizde son dönemlerde öğrenci sayısındaki artış, programlardaki zenginlikler, fiziksel kapasitemizdeki artış ve buna benzer gelişmeler biz idarecilerin sorumluluklarını her geçen gün artırıyor. Dolayısıyla tüm bu iş ve işlemlerin uyum içerisinde yapılabilmesi gerekmektedir. Bu ve benzer toplantılarda bir masa etrafında zaman zaman toplanmak ve mevcut durumumuzu analiz edip geleceğe yönelik olarak planlar yapmamıza, her şeyden önce kurum içi iletişim kültürünün artmasına ve moral ve motivasyonu üst düzeye çekmemize önemli katkı sağlıyor. Bugün de Merzifon ilçemizde bir aradayız, bu ortamı sağlayan başta Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Asım Çoban ve Yüksekokul Sekreterimiz Mustafa Kaplan'a ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Merzifon MYO Önemli Atılım Yaptı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ise "Kurum içerisinde önemli bir göreve sahip olan idari yapılanmanın (daire başkanlıkları, fakülte/yüksekokul/enstitü sekreterlikleri) sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi eğitim-öğretim hizmetlerinin kalitesini, dış paydaşlarla olan ilişkilerimizi doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle belirli sıklıklarla tüm birimlerimizi ziyaret ederek onların görüş/öneri ve eleştirileri ile çalışmayı önemsiyoruz. Çoğu zamanda tüm idari birim yöneticilerimizi bir araya getirerek bir tür koordinasyon yapıyoruz. Çok da faydalı olduğunu görüyoruz. Bugün de bunlardan bir tanesini Merzifon MYO çatısı altında yapıyoruz. Katılımlarından dolayı kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Merzifon MYO son dönemlerde yükseköğretim anlamında önemli atılımlar yaptı. 1300'e varan öğrenci sayısı İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Yapı Denetimi, Havacılıkta Yer Hizmetleri gibi pek çok istihdam odaklı programı hayata geçirdi. İlerleyen dönemlerde tüm ilimiz ve ilçelerimizde olduğu gibi gerek akademik anlamda verdikleri eğitim kalitesi gerekse fiziksel mekan ve laboratuar anlamında yatırımlarımız devam edecektir. Bu noktada tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" cümlelerini kaydetti.

(Kaynak: www.amasya.edu.tr)


Etiketler : Kurum, İçi, Koordinasyon, Toplantısı, Merzifon'da, Yapıldı, Üniversitemiz, idari, yöneticileri, Merzifon, Meslek, Yüksek, Okulu, ev, sahipliğinde, Merzifon'da, toplandı., Programa, Üniversitemiz, Rektörü, Prof., Dr., Metin, Orbay, Merzifon, Kaymakamı,

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler