27 Mayıs 2020 Çarşamba
Psikodrama ve Grup Terapisi Eğitimi
Psikodrama ve Grup Terapisi Eğitimi
Üniversitemizin Çınarı Dr.M.Hikmet Develi Hakkın Rahmetine Kavuştu
Üniversitemizin Çınarı Dr.M.Hikmet Develi Hakkın Rahmetine Kavuştu
İlahiyat Fakültesine Öğrenci Alımına YÖK Onayı
İlahiyat Fakültesine Öğrenci Alımına YÖK Onayı
İlahiyat Fakültesi Yeni Akademik Yıl İçin Hazır
İlahiyat Fakültesi Yeni Akademik Yıl İçin Hazır
Atama ve Teşekkür
Atama ve Teşekkür
Ana Sayfa Haberler Amasya Üniversitesi Öğrenci Danışma Masaları KurulduSende Paylaş

Öğrenci Danışma Masaları Kuruldu

Öğrenci Danışma Masaları Kuruldu

Yazan : @Admin Admin Tarih : Kategori : Amasya Üniversitesi Yorumlar : 0 Okunma : 2350 Beğen : 0

Amasya Üniversitesi, otobüs terminalinde oluşturulan Öğrenci Danışma Masası ile yeni kayıt için gelen öğrencileri karşılıyor.

2014-2015 akademik yılı kayıtları üniversitemizde 1 Eylül itibariyle başladı ve 5 Eylül'de sona erecek. Türkiye'nin çeşitli illerinden Amasya Üniversitesini kazanan öğrenciler, velileri ile birlikte kayıt yaptırmak için Amasya'ya gelmeye başladılar. Üniversitemiz; şehir dışından kayıt yaptırmaya gelen öğrencilerini Amasya Otobüs Terminalinde açtığı 'öğrenci danışma masası'nda karşılayıp yapmaları gereken işlemlerle ve çeşitli konularla ilgili ön bilgilendirmelerde bulunuyor.

Amasya Üniversitesini kazanarak şehrimize gelen öğrencilerin kayıt işlemleri sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için kurulan 'öğrenci danışma masası' kayıt işlemleri boyunca Amasya Otobüs Terminalinde hizmet vermeye devam edecek.

Amasya Üniversitesi fakülte/yüksekokul/meslek yüksekokulları bölüm/programlarına kayıt hakkı kazanan öğrencilerin ön kayıtlarını internet üzerinden yapmaları gerekiyor. Kayıt hakkı kazanan öğrenciler 5 Eylül 2014 Cuma günü mesai saati sonuna kadar kesin kayıt için gereken evraklarını eksiksiz olarak ilgili fakülte/yüksekokulların öğrenci işlerine/kayıt bürolarına teslim ettiklerinde kayıt işlemlerini tamamlamış olacaklar.

İÇERİK RESİMLERİ

(Kaynak:www.amasya.edu.tr)


Etiketler : Öğrenci, Danışma, Masaları, Kuruldu, Amasya, Üniversitesi, otobüs, terminalinde, oluşturulan, Öğrenci, Danışma, Masası, ile, yeni, kayıt, için, gelen, öğrencileri, karşılıyor, 2014-2015, akademik, yılı, kayıtları, üniversitemizde, 1, 5, Eylül,

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler