12 Temmuz 2020 Pazar
Psikodrama ve Grup Terapisi Eğitimi
Psikodrama ve Grup Terapisi Eğitimi
Üniversitemizin Çınarı Dr.M.Hikmet Develi Hakkın Rahmetine Kavuştu
Üniversitemizin Çınarı Dr.M.Hikmet Develi Hakkın Rahmetine Kavuştu
İlahiyat Fakültesine Öğrenci Alımına YÖK Onayı
İlahiyat Fakültesine Öğrenci Alımına YÖK Onayı
İlahiyat Fakültesi Yeni Akademik Yıl İçin Hazır
İlahiyat Fakültesi Yeni Akademik Yıl İçin Hazır
Atama ve Teşekkür
Atama ve Teşekkür

Veda Yemeği

Veda Yemeği

Yazan : @Admin Admin Tarih : Kategori : Amasya Üniversitesi Yorumlar : 0 Okunma : 2309 Beğen : 0

Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanlığını 3 yıldır sürdüren Prof. Dr. A. Duran Türkoğlu'na görev süresinin dolması nedeniyle bir veda yemeği düzenlendi. Rektörümüz Prof. Dr. Metin Orbay'ın da katıldığı yemekte mesai arkadaşları Türkoğlu'nu yalnız bırakmadı.

Veda yemeğinde kısa bir konuşma yapan Rektör Orbay, Prof. Dr. Türkoğlu'nun, ailesinin Ankara'da yaşamasına rağmen 3 yıl boyunca dekanlık görevini büyük bir özveri ve başarıyla yerine getirdiğini, Fen-Edebiyat Fakültemizin akademik ve idari yapılarıyla işlevselliğini artırmada büyük emekleri olduğunu kaydetti. Prof. Dr. Türkoğlu'nun Üniversitelerarası Kurulda üniversitemizi başarıyla temsil ettiğini söyleyen Orbay; Türkoğlu'nun akademik yayınlarıyla da Amasya Üniversitesine büyük katkı sağladığını kaydetti.

3 yıldır sürdürdüğü Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanlığı görevini başarıyla tamamlamanın gururu ve onurunu yaşadığını belirten Prof. Dr. Türkoğlu bundan sonraki süreçlerde de Amasya Üniversitesi için ne yapması gerekiyorsa yapacağını söyledi. 2014 yılı içerisinde 6 bilimsel yayın indeksinde Amasya Üniversitesinin yer alacağını açıklayan Türkoğlu'na Rektörümüz Orbay tarafından plaket verildi.

İÇERİK RESİMLERİ

(Kaynak: www.amasya.edu.tr)


Etiketler : Veda, Yemeği, Üniversitemiz, Fen-Edebiyat, Fakültesi, Dekanlığını, 3, yıldır, sürdüren, Prof., Dr., A., Duran, Türkoğlu'na, görev, süresinin, dolması, nedeniyle, bir, veda, yemeği, düzenlendi, Rektörümüz, Prof., Dr., Metin, Orbay'ın, da, katıldığı,

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler