19 Kasım 2019 Salı
Psikodrama ve Grup Terapisi Eğitimi
Psikodrama ve Grup Terapisi Eğitimi
Üniversitemizin Çınarı Dr.M.Hikmet Develi Hakkın Rahmetine Kavuştu
Üniversitemizin Çınarı Dr.M.Hikmet Develi Hakkın Rahmetine Kavuştu
İlahiyat Fakültesine Öğrenci Alımına YÖK Onayı
İlahiyat Fakültesine Öğrenci Alımına YÖK Onayı
İlahiyat Fakültesi Yeni Akademik Yıl İçin Hazır
İlahiyat Fakültesi Yeni Akademik Yıl İçin Hazır
Atama ve Teşekkür
Atama ve Teşekkür

Yaşım Kadar Madalyam Var

Yaşım Kadar Madalyam Var

Yazan : @Admin Admin Tarih : Kategori : Amasya Üniversitesi Yorumlar : 0 Okunma : 1798 Beğen : 0

Üniversitemizde Milli Güreşçi Rıza Kayaalp ile ses sanatçısı Uğur Işılak'ın katılımıyla 'Tecrübe Konuşuyor' konulu bir söyleşi gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Bakanlığının katkılarıyla gerçekleştirilen söyleşiye Amasya Valisi İ. Halil Çomaktekin, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Gökdere, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu'nun yanı sıra protokol üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Olimpiyat şampiyonluğunu hedeflediğini belirten Milli Güreşçimiz Rıza Kayaalp, "Sporda başarılı olmanın anahtarı çok çalışmaktan geçiyor. 1989 yılında işçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim. Küçük denilebilecek yaşlarda güreşe başladım. Dünya ve Avrupa çapında 25 tane madalya kazandım. Yaşım kadar madalyam var. Güreş ata sporumuz olmasına rağmen başarılarımı azimli çalışmama borçluyum. Sizlerde ilgi ve yeteneklerinizi fark ederek çok çalışın." dedi.

Popüler olmanın, şöhret olmanın boş şeyler olduğunu belirten ses sanatçısı Uğur Işılak ise, "Sevdayla yapılan işler ibadet gibidir. Sadece ideallerimize kilitlenmemiz lazım. İdeallerimizin peşimde koşalım ve başarmak için çok çalışalım" şeklinde konuştu.

Moderatörlüğünü Erdoğan Arıkan'ın yaptığı söyleşinin sonunda Vali Çomaktekin ve protokol üyeleri Kayaalp ve Işılak'a çeşitli hediyeler verdi.

İÇERİK RESİMLERİ

(Kaynak: www.amasya.edu.tr)


Etiketler : Yaşım, Kadar, Madalyam, Var, Üniversitemizde, Milli, Güreşçi, Rıza, Kayaalp, ile, ses, sanatçısı, Uğur, Işılak'ın, katılımıyla, Tecrübe, Konuşuyor, konulu, bir, söyleşi, gerçekleştirildi,

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler